Rapid - Farul 3-2, Ioniţă aduce victoria în prelungiri!

de tavu_91 | Sambata, 12 Oct 2013, 20:21 | 185 comentarii

În fața a 2.500 de spectatori, Rapid și Farul, altădată protagoniste ale primei divizii, au oferit una dintre cele mai disputate partide din acest sezon de liga a II-a.

Giuleştenii au început perfect şi Cl. Herea a deschis scorul încă din primul minut al meciului. Rapidul a continuat să domine şi şi-a dublat avantajul, profitînd de autogolul lui I. Florea (11). ”2-0 este cel mai periculos scor numai pentru cei slabi, dar noi suntem puternici şi nu am nici o emoţie că nu vom cîştiga astăzi”, era optimist la pauză patronul Rapiudului, Nicolae Cristescu. Însă nici cei mai pesimişti suporteri ai Rapidului nu anticipau ceea ce avea să urmeze în repriza secundă. Constănţenii au prins curaj şi Nicola Berti a redus din handicap printr-un voleu spectaculos (61). Ba mai mult, după numai cinci minute, P. Ivanovici a profitat de greşelile lui M. Stoica şi Drăghia şi a înscris în poarta goală. Cînd nimeni nu se mai aştepta, în al doilea minut de prelungiri, Al. Ioniţă II a profitat de greşeala unui fundaş al Farului la un aut şi a marcat golul unei victorii in extremis. În urma acestui rezultat, Rapidul şi-a consolidat poziţia de lider, acumulînd 17 puncte şi s-a distanţat de contracandidatele la promovare FC Clinceni şi CSMS Iaşi, care au 13, respectiv 12 puncte, profitînd de faptul că acestea au stat în această etapă. De partea cealaltă, Farul a rămas cu 10 puncte şi a coborît două poziţii, pînă pe locul 6.


Iată desfăşurarea meciului:

min. 1: A început partida

min. 1: GOL RAPID! I. Voicu a centrat de pe partea dreaptă, Lukanovici a prelungit cu capul, Cl. Herea l-a driblat pe G. Curcă și a înscris din 6 metri lateral stînga la colțul lung

min. 11: GOL RAPID! Al. Ioniță II a centrat de pe partea dreaptă și I. Florea a deviat în proprie poartă din careu

min. 13: Stoica a șutat din partea stîngă pe lîngă poartă

min. 19: Doman a șutat peste poartă de la 11 metri lateral stînga

min. 24: Coconașu a preluat deficitar la 10 metri de poarta lui Drăghia și un fundaș al Rapidului a respins în corner

min. 25: I. Florea a șutat de la 20 de metri și Drăghia a respins în corner

min. 28: Mansur a șutat de la 25 de metri pe lîngă poartă

min. 29: P. Ivanovici a fost blocat în careu de Stoica, jucătorul Farului a solicitat penalty, dar ”centralul” a lăsat jocul să continue

min. 37: Bumbac a respins din 6 metri în fața lui Lukanovici o centrare de pe partea stîngă

min. 40: Cl. Herea a executat peste poartă o lovitură liberă de la 20 de metri lateral dreapta

min. 42: D. Lung a intervenit în fața lui Coconașu, aflat la 10 metri de poartă și a respins în lateral

min. 44: Coconașu a șutat de la 30 de metri în brațele lui Drăghia

min. 45: Pauză

min. 49: Doman a executat o lovitură liberă de pe partea dreaptă și I. Florea a respins

min. 52: Doman a fost avertizat cu catonaș galben pentru un fault dur asupra lui Buzea

min. 56: Buzea a fost avertizat cu cartonaș galben pentru o intrare periculoasă asupra lui Al. Ioniță II

min. 58: Schimbare la Farul: Igiroșanu a fost înlocuit de Butoi

min. 59: Butoi a șutat de la 22 de metri și Drăghia a respins în corner

min. 61: GOL FARUL! N. Crețu, aflat în ofsaid, i-a centrat de pe partea stîngă nou-intratului Butoi și Nicola Berti a reluat spectaculos de la 10 metri din voleu în poartă

min. 63: Schimbare la Rapid: Doman a fost înlocuit de Al. Coman

min. 66: GOL FARUL! Lovitură de teatru în Giulești. M. Stoica i-a pasat în spate lui Drăghia, acesta nu a ajuns la minge, P. Ivanovici a interceptat și a înscris în poarta goală

min 68: Tînc a trimis cu capul peste poartă din 6 metri, după un corner de pe partea dreaptă

min. 72: Al. Ioniță a șutat de la 20 de metri și G. Curcă a respins

min. 73: Schimbare la farul: Nicola Berti, accidentat, a fost înlocuit de Tothazan

min. 75: Schimbare la Rapid: Lazea a fost înlocuit de M. Martin

min. 78: P. Ivanovici a șutat peste poartă de la 20 de metri lateral stînga

min. 79: Schimbare la rapid: Lukanovici a fost înlocuit de V. Negru

min. 80: Butoi a fost avertizat cu cartonaș galben

min. 81: Coconașu a fost avertizat cu cartonaș galben

min. 82: Al. Coman a executat o lovitură liberă de la 25 de metri lateral stînga și G. Curcă a respins

min. 85: Martin a șutat de la 6 metri lateral stînga, G. Curcă a respins în față, Al. Ioniță a fost deposedat la 6 metri de poartă, iar Tînc a șutat peste poartă din afara careului de 16 metri

min. 88: Schimbare la Farul: Coconașu a fost înlocuit de Bolat

min. 90: P. Ivanovici a fost avertizat cu cartonaș galben pentru tragere de timp

min. 90+2: GOL RAPID! Un fundaș al Farului a executat greșit un aut, mingea a ajuns la Martin, care i-a pasat lui Al. Ioniță II. Acesta a înscris din 8 metri pe lîngă G. Curcă

min. 90+4: Fluier final

Partida a fost condusă de la centru de arbitrul Florin Mihai Marcu (Oradea), în timp ce de la cele două tuşe au fost steagurile Gero Szabo (Cluj-Napoca) şi Ionel Valentin Dumitru (Gherghiţa).

Echipele de start:

Rapid: Drăghia - Voicu, A. Tînc, D. Lung, M. Stoica- Lazea, Selagea Doman, A. Ioniță II, C. Herea - Lukanovici

Rezerve: Plopeanu, Mindu, A. Iacob, V. Negru, Obed, A. Coman, M. Martin

Antrenor: Viorel Moldovan

Farul: G. Curcă - Nițescu, Buzea, Bumbac, Mansur - P. Ivanovici, Coconașu, I. Florea, N. Crețu - Nicola, Igiroșanu

Rezerve: Neagu, Răvoiu, Tothazan, Bolat, Năstase, Pîzlaru, Butoi

Antrenor: Ion Răuţă

Tag-uri: rapid, farul, liga2, ligab, livetext,

» Mai multe articole din categoria Seria I

COMENTARII (185)

ADAUGA UN COMENTARIU
dangp
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
13.10.2013, 22:51 | CITEAZA
#185
Hai Rapid! Sa moara dusmanii de ciuda!
perot
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
13.10.2013, 21:00 | CITEAZA
#184
Ma bucura mult victoria, dar Rapidul nu a aratat la fel de frumos ca in meciul cu Ceahlaul! Joc fragmentat, uneori haotic, fara o idee calara. Se va reaseza, sper, cat mai repede. Ionita este o mare speranta: talent deosebit, serios, tare pe picioare, abil in executii; va castiga mult in experienta cu echipele mari. HAI RAPID!
supereduardo10
Comentarii: 3
Trimite mesaj
Profil
13.10.2013, 17:41 | CITEAZA
#183
farul un sclugoi al lui gigi va aduceti aminte cum juca cu Rapidul si cum o facea cu FC Jilava ba mai mult o caruta de blatisti de la farul au ajuns la steaua sa aplauda de pe banca :)) oricum este pacat de club si de suporteri sa-l terfeleasca unii ..poate ca acum vor deveni mai curati dar m-as mira
sprinjeanul
Comentarii: 6
Trimite mesaj
Profil
13.10.2013, 13:34 | CITEAZA
#182
dragii mosului,altceva in afara de abjectiile alea nu stiti sa scrieti?ca sa fi rapidist mai inainte trebuie sa fi demn.sa fi de omenie,sa nu te imbrancesti (verbal) cu fel si fel de specimene care vor doar sa ne provoace.
realrapid
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
13.10.2013, 12:44 | CITEAZA
#181
postat de radu.de.la.faru pe 13.10.2013 11:24
sa s...a toti cei care tin cu rapid, FARUL n-a fost sluga nimanui, sa dispara de pe harta romanei bucurestiul ca e plin de puroi de la comunisti
Ani de zile v-a tinut steoaia la tata ei,ati jucat in A datorita comunistilor,numai meciuri aranjate ati facut,jegurilor.
radu.de.la.faru
Comentarii: 6
Trimite mesaj
Profil
13.10.2013, 11:24 | CITEAZA
#180
sa s...a toti cei care tin cu rapid, FARUL n-a fost sluga nimanui, sa dispara de pe harta romanei bucurestiul ca e plin de puroi de la comunisti
rapid_visiniu
Comentarii: 25
Trimite mesaj
Profil
13.10.2013, 09:59 | CITEAZA
#179
postat de dinarad pe 13.10.2013 04:29
Le ia pula-n gura.
hapciu!:))
dannicola
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
13.10.2013, 08:59 | CITEAZA
#178
postat de marc_ro pe 12.10.2013 23:03
...ca sa te oftici tu! Pe orice televiziune o interesaza rating-ul, iar Rapid face
Sunt de acord cu dvs. Dar eu nu am zis nimic de echipa Rapid ci de o parte dintre "suporteri",. In plus, va reamintesc ca acest TVR este platita din banii nostrii si nu ma intereseaza ratingul ei!! Nu vedeti ce fac cu banii publici?? In rest numai de bine
dinarad
Comentarii: 4
Trimite mesaj
Profil
13.10.2013, 04:29 | CITEAZA
#177
postat de imperator pe 13.10.2013 04:15
Dacă auzi vreun cuvânt de rapid să-i iei la bubuit .
Le ia pula-n gura.
imperator
Comentarii: 22
Trimite mesaj
Profil
13.10.2013, 04:15 | CITEAZA
#176
postat de gest pe 13.10.2013 00:01
Poate ne intalnim ...cine stie! La vreun taxi ..tomis 324 ...M3 ! plm !
Dacă auzi vreun cuvânt de rapid să-i iei la bubuit .
zyrax3s
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
13.10.2013, 02:04 | CITEAZA
#175
FZR restu e cancan.
sometimess
Comentarii: 29
Trimite mesaj
Profil
13.10.2013, 01:42 | CITEAZA
#174
postat de daemmon pe 13.10.2013 01:05
Eu acum vad... 2500 de spectatori? Wtf?
Nu stiu sa numere :))))
daemmon
Comentarii: 8
Trimite mesaj
Profil
13.10.2013, 01:05 | CITEAZA
#173
Eu acum vad... 2500 de spectatori? Wtf?
gest
Comentarii: 24
Trimite mesaj
Profil
13.10.2013, 00:01 | CITEAZA
#172
postat de rapid_visiniu pe 12.10.2013 23:59
:))Ba,paduchiosule,sa-i dau la mwuie Farului...inca o echipa sclaveta a zdelutei!
Poate ne intalnim ...cine stie! La vreun taxi ..tomis 324 ...M3 ! plm !
sometimess
Comentarii: 29
Trimite mesaj
Profil
13.10.2013, 00:01 | CITEAZA
#171
postat de criticul_89 pe 13.10.2013 00:01
atunci pentru tine ar tb sa fie ca acasa :)))
=)))))))))
criticul_89
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
13.10.2013, 00:01 | CITEAZA
#170
postat de imperator pe 12.10.2013 23:50
Gata, am ieșit că nu imi place aici, zici că ești la subsol !
atunci pentru tine ar tb sa fie ca acasa :)))
rapid_visiniu
Comentarii: 25
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:59 | CITEAZA
#169
postat de gest pe 12.10.2013 23:49
Ducea`te`ai dupa tactu`! Esti cu Rapidu` in rasa matii ! Si mai zici ca eshti din Cta! mwuistule !
:))Ba,paduchiosule,sa-i dau la mwuie Farului...inca o echipa sclaveta a zdelutei!
sometimess
Comentarii: 29
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:58 | CITEAZA
#168
postat de rapid_visiniu pe 12.10.2013 23:56
Asa e!Noapte buna,numai bine!
Noapte buna,la fel
rapid_visiniu
Comentarii: 25
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:56 | CITEAZA
#167
postat de sometimess pe 12.10.2013 23:53
Sunt de acord cu tot ce ai spus,si eu sunt din Bucuresti,mi se pare o tampenie sa te iei de cineva ca nu e din acelasi oras cu tine
Asa e!Noapte buna,numai bine!
sometimess
Comentarii: 29
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:55 | CITEAZA
#166
postat de gest pe 12.10.2013 23:49
Ducea`te`ai dupa tactu`! Esti cu Rapidu` in rasa matii ! Si mai zici ca eshti din Cta! mwuistule !
Si tu esti din Constanta si tii cu steaua,bravo ba:)))
sometimess
Comentarii: 29
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:53 | CITEAZA
#165
postat de rapid_visiniu pe 12.10.2013 23:46
Nu ma cert cu un rapidist de-al meu.Ii explicam doar ca in Bucuresti e mult tupeu si atat(nu generalizez,sunt si oameni deosebiti).Constanta nu e Moldova...ca sunt si moldoveni,aia e altceva.Iar eu tin cu Rapid din cauza tatalui(Dumnezeu sa-l ierte!).Pana la 12 ani tineam cu Farul,pana mi-a explicat istoria Rapidului...de-atunci au trecut 23 de ani de cand tin cu Rapidul.
Sunt de acord cu tot ce ai spus,si eu sunt din Bucuresti,mi se pare o tampenie sa te iei de cineva ca nu e din acelasi oras cu tine
imperator
Comentarii: 22
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:50 | CITEAZA
#164
Gata, am ieșit că nu imi place aici, zici că ești la subsol !
gest
Comentarii: 24
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:50 | CITEAZA
#163
postat de rapid_visiniu pe 12.10.2013 23:47
vrei sa ti-o dau pe ma-ta la telefon?
Da ma ..hai....! cum vrei tu !
imperator
Comentarii: 22
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:49 | CITEAZA
#162
postat de apokalyps pe 12.10.2013 23:34
cica noi suntem aia frustrati:))cum intra imediat stelistii astia cu etnie neprecizata si isi foloses ultimul neuron obosit sa scoata o diaree verbala
Să vină Apokalipsa ! :)
gest
Comentarii: 24
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:49 | CITEAZA
#161
postat de rapid_visiniu pe 12.10.2013 23:46
Nu ma cert cu un rapidist de-al meu.Ii explicam doar ca in Bucuresti e mult tupeu si atat(nu generalizez,sunt si oameni deosebiti).Constanta nu e Moldova...ca sunt si moldoveni,aia e altceva.Iar eu tin cu Rapid din cauza tatalui(Dumnezeu sa-l ierte!).Pana la 12 ani tineam cu Farul,pana mi-a explicat istoria Rapidului...de-atunci au trecut 23 de ani de cand tin cu Rapidul.
Ducea`te`ai dupa tactu`! Esti cu Rapidu` in rasa matii ! Si mai zici ca eshti din Cta! mwuistule !
rapid_visiniu
Comentarii: 25
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:47 | CITEAZA
#160
postat de gest pe 12.10.2013 23:43
Unde eshti acum ?
vrei sa ti-o dau pe ma-ta la telefon?
daemmon
Comentarii: 8
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:47 | CITEAZA
#159
postat de imperator pe 12.10.2013 23:46
îN GARĂ, sala de așteptare !
Si cand credeai ca s-a mai aerisit pe aici....
rapid_visiniu
Comentarii: 25
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:46 | CITEAZA
#158
postat de sometimess pe 12.10.2013 23:40
Hai ca v-a imbarligat ala si va certati ca prostii intre voi
Nu ma cert cu un rapidist de-al meu.Ii explicam doar ca in Bucuresti e mult tupeu si atat(nu generalizez,sunt si oameni deosebiti).Constanta nu e Moldova...ca sunt si moldoveni,aia e altceva.Iar eu tin cu Rapid din cauza tatalui(Dumnezeu sa-l ierte!).Pana la 12 ani tineam cu Farul,pana mi-a explicat istoria Rapidului...de-atunci au trecut 23 de ani de cand tin cu Rapidul.
imperator
Comentarii: 22
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:46 | CITEAZA
#157
postat de gest pe 12.10.2013 23:43
Unde eshti acum ?
îN GARĂ, sala de așteptare !
daemmon
Comentarii: 8
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:44 | CITEAZA
#156
postat de gest pe 12.10.2013 23:43
Unde eshti acum ?
:) cel mai haios d p site :)
criticul_89
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:43 | CITEAZA
#155
ce pute a carne de oaie pe site-ul asta :)))
gest
Comentarii: 24
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:43 | CITEAZA
#154
postat de rapid_visiniu pe 12.10.2013 23:38
'tu-ti mortii ma-tii de pisat.stau pe b-dul Tomis 324,bloc M3.Cand vrei tu ne intalnim manca-mi-ai pwula!
Unde eshti acum ?
daemmon
Comentarii: 8
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:42 | CITEAZA
#153
postat de sometimess pe 12.10.2013 23:40
Hai ca v-a imbarligat ala si va certati ca prostii intre voi
:)
mu35teaua
Comentarii: 18
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:40 | CITEAZA
#152
postat de gest pe 12.10.2013 23:38
Unde lucrezi ? ... Ca eu stau zi de zi pe strada ! Daca tot o arzi asa!
eu nu lucrez ma, eu supraveghez si pontez lucratorii, gen tac-tu care iti plateste netul, moldovean mic
sometimess
Comentarii: 29
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:40 | CITEAZA
#151
postat de mu35teaua pe 12.10.2013 23:37
mucles ma moldovene ! tu nu esti rapidist, cand o sa treci de pubertare, o sa iti dai seama ca esti doar un pripas ...
Hai ca v-a imbarligat ala si va certati ca prostii intre voi
daemmon
Comentarii: 8
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:40 | CITEAZA
#150
postat de gest pe 12.10.2013 23:38
Unde lucrezi ? ... Ca eu stau zi de zi pe strada ! Daca tot o arzi asa!
Ai terminat de cules porumbul si ai prea mult timp liber?
rapid_visiniu
Comentarii: 25
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:38 | CITEAZA
#149
postat de gest pe 12.10.2013 23:32
Da` de ce mm trebuie sa ne amintestti ma 9 ca esti tu la buci ? ...cu ce te incalzeste asta? ..te dai mare ca ai ajuns acolo ? ..pe net ajungem toti acolo ! lacke nici nu stii unde e tomis 3...macar ziceai strada ..ca sa cunoastem si noi ! cred ca astepti alocatia ! copii b00langii !
'tu-ti mortii ma-tii de pisat.stau pe b-dul Tomis 324,bloc M3.Cand vrei tu ne intalnim manca-mi-ai pwula!
gest
Comentarii: 24
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:38 | CITEAZA
#148
postat de mu35teaua pe 12.10.2013 23:35
like !
Unde lucrezi ? ... Ca eu stau zi de zi pe strada ! Daca tot o arzi asa!
mu35teaua
Comentarii: 18
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:37 | CITEAZA
#147
postat de rapid_visiniu pe 12.10.2013 23:35
Hai mai stai cuminte si tu cu basinosii tai de bucuresteni...tari in gura si prosti de bubuie.Mai usor cu sudul Moldovei.Acolo e Dobrogea.un tovaras al meu are o vorba:"ce sa facem,iarna suntem tarani...vara,insa,vin taranii la noi!":)
mucles ma moldovene ! tu nu esti rapidist, cand o sa treci de pubertare, o sa iti dai seama ca esti doar un pripas ...
daemmon
Comentarii: 8
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:36 | CITEAZA
#146
postat de gest pe 12.10.2013 23:33
era pt rapid cacaniu :)
Taranii din Romania, canta scuter maria :)
mu35teaua
Comentarii: 18
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:35 | CITEAZA
#145
postat de apokalyps pe 12.10.2013 23:34
cica noi suntem aia frustrati:))cum intra imediat stelistii astia cu etnie neprecizata si isi foloses ultimul neuron obosit sa scoata o diaree verbala
like !
rapid_visiniu
Comentarii: 25
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:35 | CITEAZA
#144
postat de mu35teaua pe 12.10.2013 23:30
stau in Crangasi ft.m.m, dar, din pacate, trebuie sa lucrez in sudul extrem al moldovei, adica in constanta ...
Hai mai stai cuminte si tu cu basinosii tai de bucuresteni...tari in gura si prosti de bubuie.Mai usor cu sudul Moldovei.Acolo e Dobrogea.un tovaras al meu are o vorba:"ce sa facem,iarna suntem tarani...vara,insa,vin taranii la noi!":)
apokalyps
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:34 | CITEAZA
#143
cica noi suntem aia frustrati:))cum intra imediat stelistii astia cu etnie neprecizata si isi foloses ultimul neuron obosit sa scoata o diaree verbala
daemmon
Comentarii: 8
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:34 | CITEAZA
#142
postat de gest pe 12.10.2013 23:32
Da` de ce mm trebuie sa ne amintestti ma 9 ca esti tu la buci ? ...cu ce te incalzeste asta? ..te dai mare ca ai ajuns acolo ? ..pe net ajungem toti acolo ! lacke nici nu stii unde e tomis 3...macar ziceai strada ..ca sa cunoastem si noi ! cred ca astepti alocatia ! copii b00langii !
Frustrat mai esti;)
gest
Comentarii: 24
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:33 | CITEAZA
#141
postat de gest pe 12.10.2013 23:32
Da` de ce mm trebuie sa ne amintestti ma 9 ca esti tu la buci ? ...cu ce te incalzeste asta? ..te dai mare ca ai ajuns acolo ? ..pe net ajungem toti acolo ! lacke nici nu stii unde e tomis 3...macar ziceai strada ..ca sa cunoastem si noi ! cred ca astepti alocatia ! copii b00langii !
era pt rapid cacaniu :)
legendavisinie
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:33 | CITEAZA
#140
Mai bine 1 an in divizia B, decat pe primul loc in prima divizie, cu blaturi si meciuri castigate cu arbitrii.
mu35teaua
Comentarii: 18
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:33 | CITEAZA
#139
postat de gest pe 12.10.2013 23:29
Eu sunt taran ma in rasa matii ?..aici sunt nascut..aici sunt crescut de 29 de ani ! .Copil facut din laba ! Mai ai bani sa`ti mai cumperi o ora la net ?! ...
"matii" se scrie "ma-tii" ... varzet taranet paysan roumain
gest
Comentarii: 24
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:32 | CITEAZA
#138
postat de sometimess pe 12.10.2013 23:28
Barsanel analfabet,iar ai venit sa ne sugi carasu'?:)) ce-ti mai place carasu' de rapidist
Da` de ce mm trebuie sa ne amintestti ma 9 ca esti tu la buci ? ...cu ce te incalzeste asta? ..te dai mare ca ai ajuns acolo ? ..pe net ajungem toti acolo ! lacke nici nu stii unde e tomis 3...macar ziceai strada ..ca sa cunoastem si noi ! cred ca astepti alocatia ! copii b00langii !
lenan
Comentarii: 10
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:31 | CITEAZA
#137
postat de sometimess pe 12.10.2013 23:28
Barsanel analfabet,iar ai venit sa ne sugi carasu'?:)) ce-ti mai place carasu' de rapidist
iar s-a umflat pasatu-n tine? d'aia a explodat stema rapidului si nu apare la tine? sau ti-au interzis cei de la rapid sa o folosesti?
mu35teaua
Comentarii: 18
Trimite mesaj
Profil
12.10.2013, 23:30 | CITEAZA
#136
postat de gest pe 12.10.2013 23:26
Zi ma de unde eshti ?! Ai macar 18 ani sa scrii pe site`u asta?
stau in Crangasi ft.m.m, dar, din pacate, trebuie sa lucrez in sudul extrem al moldovei, adica in constanta ...