live/TEXT ASA Tg. Mureş - CSU Craiova 4-1

de bogdanteodorescu | Sambata, 3 Mai 2014, 10:29 | 44 comentarii

Etapa a III-a a play-offului și play-outului ligii secunde este transmisă în format liveTEXT pe LigaB.ro! Rămîi pe site pentru a afla toate detaliile de la meciurile etapei, cu echipe, goluri, faze de poartă, cartonaşe şi înlocuiri!

ASA: Stăncioiu - Hanca. Vîrtic, Bejan, Sepsi - N'Doye - Hora, Voiculeţ, Bumba - Amauri, Verdeş

Antrenor: Adrian Falub

CSU: Brac - Ljubinkovic, Izvoranu, Pătraşcu, Vătăjelu - Vandelanoitte - Varga, Pleşan, Ferfelea, Cr. Ganea - Curelea

Antrenor:  Gabi Balint

min. 1: A început partida

min. 4: După un contraatac al gazdelor, Bumba i-a pasat excelent lui Verdeș, dar acesta era în ofsaid

min. 8: N Doye a executat o lovitură liberă de la 30 de metri și Brac a respins în corner

min. 8: După un corner, Amauri a șutat în pieptul lui Ljubinkovic, care a respins din fața lui Brac în corner

min. 13: GOL ASA TG. MUREȘ! Voiculeț i-a pasat excelent lui Amauri, acesta a preluat pe piept și l-a executat pe Brac din careul mic

min. 19: Verdeș nu a ajuns la centrarea în fața porții a lui Voiculeț de pe partea stîngă

min. 25: Hora a șutat din drop peste poartă de la 30 de metri

min. 30: Voiculeț a șutat de la 30 de metrui departe de poartă

min. 41: Gazdele au cerut penalty pentru un presupus henț în careu al lui Izvoranu, dar mingea l-a lovit în piept pe fundașul craiovean

min. 44: GOL CSU CRAIOVA! Ferfelea i-a pasat lui Pleșan pe partea dreaptă, iar acesta a înscris cu un șut printre picioarele lui Stăncioiu din marginea careului mic

min. 45: Pleșan a fost avertizat cu cartonaș galben

min. 45: Pauză

min. 46: A început repriza a doua

min. 48: Voiculeț a fost avertizat cu cartonaș galben

min. 49: Hanca a centrat de pe partea dreaptă, Pătrașcu a trecut pe sub minge, Brac și Izoranu nu au intervenit și Verdeș a marcat din careul mic

min. 52: Vandelanoitte a fost avertizat cu cartonaș galben

min. 55: Verdeș a fost avertizat cu cartonaș galben

min. 57: Verdeș i-a pasat lui Hora, care a șutat peste poartă de la marginea careului de 16 metri

min. 57: Schimbare la CSU: Pleșan a fost înlocuit de Valskis

min. 61: Varga a fost avertizat cu cartonaș galben

min. 63: Schimbare la CSU: Varga a fost înlocuit de Sin

min. 65: Hanca a fost avertizat cu cartonaș galben

min. 66: Hora a șutat de la 25 de metri și Brac a reținut

min. 68: GOL ASA TG. MUREȘ! N Doye a transformat penaltyul acordat în urma hențului în careu al lui Izvoranu, care a fost avertizat cu cartonaș galben

min. 70: N Doye a fost avertizat cu cartonaș galben

min. 72: Schimbare la CSU: Cr. Ganea a fost înlocuit de I. Șerban

min. 73: Verdeș a scăpat singur cu Brac și a șutat lamentabil de la 15 metri

min. 76: Verdeș a ratat penaltyul obținut în urma hențului în careu al lui Pătrașcu

min. 77: Schimbare la ASA: Amauri a fost înlocuit de Buhăescu

min. 81: Schimbare la ASA: Verdeș a fost înlocuit de Huiban

min. 85: Valskis a șutat de la 25 de metri pe lîngă poartă

min. 86: GOL ASA! Hanca a înscris din 2 metri, după o bîlbîială în apărarea oltenilor

min. 90+1: Schimbare la CSU: Hanca a fost înlocuit de Al. Dan

min. 90+2: Ferfelea a executat senzațional o lovitură liberă de la 30 de metri și Stăncioiu a respins în corner

min. 90+3: Fluier final

Tag-uri: asa tg. mureş, csu craiova, ligab, etapa 3, play-off,

» Mai multe articole din categoria Seria a II-a

COMENTARII (44)

ADAUGA UN COMENTARIU
the_champions
Comentarii: 6
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 18:07 | CITEAZA
#44
4-1 ? Ce echipă de petarde au și oltenii ăștia !
val70
Comentarii: 8
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 18:06 | CITEAZA
#43
Ole, asa rau a pierdut clona ?!!! De ce naiba nu l-a luat pe Mircea Sandu varf de atac si pe Olguta-n poarta ? Felicitari Shezarik, la anu o lasi mai moale cu dinamovismul.... :)))
novamaxima
Comentarii: 3
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 18:04 | CITEAZA
#42
s-au pisat astia grav pe CLONA VOASTRA!!! Ovidiu unde rasa ma-tii esti bai rasule, tu si campionii ce nu-s capabili sa suteze decat o data pe repriza pe poarta!!! AFARA CU CLONA ORDINARA!!!
viorel_ceusan
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:59 | CITEAZA
#41
Domnul comentator,a uitat sa zica ca ASA le-a facut muci cravata CRAIOVENILOR lui.Mai ales in repriza secunda.
risc_mix
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:52 | CITEAZA
#40
Ce panarama de echipa e clona asta!
valah7mai1986
Comentarii: 4
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:51 | CITEAZA
#39
A fugit ungurul Pascani cu toti banii, dispare CeFuRa si in locul ei vine Tg Mures.
valiza.epo
Comentarii: 7
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:47 | CITEAZA
#38
Ce echipa de trei lulele are Craiolguta, parasuta lui Vadim!!! Sa nu reusesti o faza de fotbal, desi ai patru oameni in plus! Verdes si Stancioiu sunt ... pe invers!
mihnea80
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:47 | CITEAZA
#37
Nu ma intereseaza politica,vad ca sunt multe comentarii legate de pds-Olguta, eu tin cu ASA ca sa aiba Ardealul mai multe echipe in Liga1. Si, daca e sa aiba Craiova, atunci vreau sa fie U Craiova, nu pseudo-U Craiova, ce naiba.
msr_ms
Comentarii: 10
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:46 | CITEAZA
#36
4-1 ASA
mihnea80
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:42 | CITEAZA
#35
Tg Mures merita o echipa in prima liga. Hai ASA!
valiza.epo
Comentarii: 7
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:39 | CITEAZA
#34
Daca Verdes nu e ... pe invers, eu sunt popa ortodox!!! Ceea ce m-ar mira peste poate...
valiza.epo
Comentarii: 7
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:37 | CITEAZA
#33
Verdes asta nu e craiovean?! Eram sigur ca va trimite peste poarta!
valah7mai1986
Comentarii: 4
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:36 | CITEAZA
#32
sa crape Ponta, sa crape Ponta si toata ciuma rosie. A batut Shezarica carutasul din Tg Mures.
aurelguga
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:34 | CITEAZA
#31
Va rog sa le comunicati celor din galeria clonei ca au gresit niste cifre. Nu 1948 ci 2013 ba! Clubul Sportiv Universitatea Craiova (Romanian pronunciation: [universiˈtate̯a kraˈjova]) is a Romanian professional football club from Craiova that was founded in 2013.
valiza.epo
Comentarii: 7
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:34 | CITEAZA
#30
Craiolgutza este in greva de protest?! De ce refuza sa joace fotbal?!? Sau le lipsesc vedetele de la FRF si CCA?!?
bluelions
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:31 | CITEAZA
#29
Este o mizerie ! Este o clona ! Este CraiOlguta !!! Forta Stiinta!!!
luci_79
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:29 | CITEAZA
#28
Pa Olguta asa crai-Olguta 3-1
luci_79
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:27 | CITEAZA
#27
tvr 1
alexutzu83
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:26 | CITEAZA
#26
Pe ce post se vede meciul?
sibelius
Comentarii: 35
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:21 | CITEAZA
#25
postat de valiza.epo pe 03.05.2014 16:56
Care o fi aia?!?
PSD Craiova, normal. Mai intrebi?
sibelius
Comentarii: 35
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:20 | CITEAZA
#24
postat de valiza.epo pe 03.05.2014 16:42
ASA e CFR Cluj II?! Cum se joaca acest turneu, de la zero? Si, cum va fi falsificat regulamentul pentru a putea promova si Craiolgutza?!
Iar n-ai televizor si canti dupa ureche?
sibelius
Comentarii: 35
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:19 | CITEAZA
#23
postat de the_champions pe 03.05.2014 16:44
Sau dat legi ca sa iasa infractorii afara, vor da o lege ca sa intre si o echipa care merita in liga 1 !
CFR Mures, nu Concordia.
sport24live
Comentarii: 7
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:03 | CITEAZA
#22
ASA Targu Mures - CS Universitatea Craiova, LIVE video HD: www.HD-SportLive.blogspot.ro
sport24live
Comentarii: 7
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:02 | CITEAZA
#21
ASA Targu Mures - CS Universitatea Craiova, LIVE HD: www.HD-SportLive.blogspot.ro
sport24live
Comentarii: 7
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:01 | CITEAZA
#20
ASA Tg. Mures - CS Universitatea Craiova, LIVE HD: www.HD-SportLive.blogspot.ro
sport24live
Comentarii: 7
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:01 | CITEAZA
#19
ASA Tg. Mures - CS U Craiova, LIVE HD: www.HD-SportLive.blogspot.ro
sport24live
Comentarii: 7
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 17:00 | CITEAZA
#18
LIVE --> www.HD-SportLive.blogspot. ro
valiza.epo
Comentarii: 7
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 16:56 | CITEAZA
#17
postat de the_champions pe 03.05.2014 16:44
Sau dat legi ca sa iasa infractorii afara, vor da o lege ca sa intre si o echipa care merita in liga 1 !
Care o fi aia?!?
sport24live
Comentarii: 7
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 16:55 | CITEAZA
#16
LIVE video HD: www.HD-SportLive.blogspot .ro
valachorum
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 16:50 | CITEAZA
#15
Ma indoiesc ca se pronunta: 'Lashjlo Shepshi'. Hai Craiova !
oiii
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 16:48 | CITEAZA
#14
hai concordia mures
the_champions
Comentarii: 6
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 16:44 | CITEAZA
#13
postat de valiza.epo pe 03.05.2014 16:42
ASA e CFR Cluj II?! Cum se joaca acest turneu, de la zero? Si, cum va fi falsificat regulamentul pentru a putea promova si Craiolgutza?!
Sau dat legi ca sa iasa infractorii afara, vor da o lege ca sa intre si o echipa care merita in liga 1 !
valiza.epo
Comentarii: 7
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 16:42 | CITEAZA
#12
ASA e CFR Cluj II?! Cum se joaca acest turneu, de la zero? Si, cum va fi falsificat regulamentul pentru a putea promova si Craiolgutza?!
msr_ms
Comentarii: 10
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 16:37 | CITEAZA
#11
sau bistrita.
the_champions
Comentarii: 6
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 16:37 | CITEAZA
#10
postat de sin_city pe 03.05.2014 16:34
Oricum astea doua promoveaza , nu ?
Vezi ca ai intrat Shezarik mai jos...:))
sin_city
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 16:34 | CITEAZA
#9
postat de the_champions pe 03.05.2014 16:07
HAI CSU !
Oricum astea doua promoveaza , nu ?
bukkosibarna
Comentarii: 6
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 16:31 | CITEAZA
#8
ASA NU UITA LUPTA SI VEI CISTIGA
bukkosibarna
Comentarii: 6
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 16:30 | CITEAZA
#7
LUPTAM LUPTAM LUPTAM SI CISTIGAM HAI MURESUL HAI ASA
sin_city
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 16:30 | CITEAZA
#6
Hai Krraapid . !!!
bukkosibarna
Comentarii: 6
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 16:29 | CITEAZA
#5
TG-MURES TG-MURES TG-MURES OLE
bukkosibarna
Comentarii: 6
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 16:28 | CITEAZA
#4
HAI MURESUL HAI PROMOVAREA HAI TG-MURES
msr_ms
Comentarii: 10
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 16:28 | CITEAZA
#3
e 1-0 pt.A.S.A.,hal de comentariu live,cu toate ca in titlu de live text scrie clar.
sibelius
Comentarii: 35
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 16:27 | CITEAZA
#2
Mai haideti odata sa se faca 2-0.
the_champions
Comentarii: 6
Trimite mesaj
Profil
03.05.2014, 16:07 | CITEAZA
#1
HAI CSU !