Astăzi se dispută etapa a V-a a play-offului și play-outului Ligii a 2-a! Vezi aici toate rezultatele

de bogdanteodorescu | Sambata, 10 Mai 2014, 10:46 | 10 comentarii

Etapa a V-a a play-offului și play-outului ligii secunde se dispută astăzi. Toate detaliile de la meciurile etapei, cu echipe, goluri, faze de poartă, cartonaşe şi înlocuiri!

Seria I

Play-off

Azi, ora 11:00

live/SCORE FC Clinceni - SC Bacău 2-1

live/SCORE ACS Berceni - CSMS Iaşi 1-3

Azi, ora 16:00

live-TEXT Rapid - Unirea Slobozia TVR 1 2-2

Play-out

Azi, ora 11:00

live/TEXT Dunărea Galaţi - Gloria Buzău 0-0

live/SCORE CF Brăila - Farul Constanţa 3-1

Marţi, ora 11:00

live/SCORE Unirea Tărlungeni - CFR Suceava

Seria a II-a

Play-off

Azi, ora 11:00

live/TEXT CSM Rm. Vîlcea - CSU Craiova 0-0

live/SCORE Metalul Reşiţa - Gloria Bistriţa 2-2

Azi, ora 19:00

live/SCORE ASA Tg. Mureş - FC Olt

Play-out

Azi, ora 11:00

live/TEXT UTA - CS Mioveni 0-3

live/SCORE Minerul Motru - Olimpia Satu-Mare 0-1

FC Bihor stă.

Tag-uri: liga 2, liga b, etapa 5, livetext, play-off, play-out,

» Mai multe articole din categoria Seria I

COMENTARII (10)

ADAUGA UN COMENTARIU
doru5
Comentarii: 36
Trimite mesaj
Profil
10.05.2014, 22:27 | CITEAZA
#10
Uite , si mojicii astia de la ghesepe sunt de partea PSD-ului.... ia uitai-va la clasamentul de pe campionate gsp ro ... RUSINE!!!! Presa sportiva mizera!!!
doru5
Comentarii: 36
Trimite mesaj
Profil
10.05.2014, 22:25 | CITEAZA
#9
postat de ovidiu_3003 pe 10.05.2014 11:58
Vom promova negresit ...nu conteaza scorul de azi ...
Daca nu ati reusit sa va bateti nici propriul satelit , e bai cu voi!!! In ritmul asta o sa terminati pe locul 4 !!! daca in campionatul regulat , Baltnicu-Valcea si SClavtina va opuneau rezistenta deja ati fi fost iesiti din lupta pentru promovare!!!!
doru5
Comentarii: 36
Trimite mesaj
Profil
10.05.2014, 22:24 | CITEAZA
#8
postat de dan.motru pe 10.05.2014 15:17
ertyuiop daca dusmania te macina iti inleg gandurile dar daca tu crezi ca astai motivul esti prost.Realitatea este ca nu poti sa-i mai impedici cu promovarea daca au meritul sportiv fiindca i-ai invitat avand nevoie de ei pentru un loc vacant.Daca nu merita de ce ii mai lasi sa participe?Cine pierde daca ii da in judecata clubul ca i-ai anuntat la final cand putea s-o faca inainte?
Oare cata minte iti trebuie sa intelegi ca daca ai drept de joc in Liga B nu inseamna ca ai si drept de promovare???!!! Iar TAS-ul nu-l poti prosti!!! TAS-ul va obliga FRF sa isi respecte propriul Regulament , unde scrie clar: minim 3 ani de la afiliere!!!
antalmihai
Comentarii: 6
Trimite mesaj
Profil
10.05.2014, 16:13 | CITEAZA
#7
Toata lumea face greseli,asa vor constata si cei de la frf. Adevarul este ca pe barba si banii lui mititelu,investiti in stadion si in fcu,trebuia sa joace csu in liga campionilor,asa era cel mai corect ! Ptiu !
dan.motru
Comentarii: 3
Trimite mesaj
Profil
10.05.2014, 15:17 | CITEAZA
#6
ertyuiop daca dusmania te macina iti inleg gandurile dar daca tu crezi ca astai motivul esti prost.Realitatea este ca nu poti sa-i mai impedici cu promovarea daca au meritul sportiv fiindca i-ai invitat avand nevoie de ei pentru un loc vacant.Daca nu merita de ce ii mai lasi sa participe?Cine pierde daca ii da in judecata clubul ca i-ai anuntat la final cand putea s-o faca inainte?
ovidiu_3003
Comentarii: 5
Trimite mesaj
Profil
10.05.2014, 14:00 | CITEAZA
#5
Suntem in grafic ...promovam sportiv ...nimeni nu vrea sa intre in Liga 1 in afara de noi si ASA ...
ovidiu_3003
Comentarii: 5
Trimite mesaj
Profil
10.05.2014, 12:47 | CITEAZA
#4
Nu vom promova numai daca mancatorii de handel din fruntea FRF nu vor respecta legea ...
novamaxima
Comentarii: 3
Trimite mesaj
Profil
10.05.2014, 12:38 | CITEAZA
#3
postat de ovidiu_3003 pe 10.05.2014 11:58
Vom promova negresit ...nu conteaza scorul de azi ...
LABANISTANEZII Largutei n-au treaba cu rguli sau regulamente ei tre invitati direct in sampions'lig
ertyuiop
Comentarii: 8
Trimite mesaj
Profil
10.05.2014, 12:04 | CITEAZA
#2
postat de ovidiu_3003 pe 10.05.2014 11:58
Vom promova negresit ...nu conteaza scorul de azi ...
sigur nu veti promova....ai impresia ca sunt degeaba amanarile in ceea ce va priveste? sau asteptati ca vechea garda FRF sa revina?
ovidiu_3003
Comentarii: 5
Trimite mesaj
Profil
10.05.2014, 11:58 | CITEAZA
#1
Vom promova negresit ...nu conteaza scorul de azi ...