Astăzi se dispută etapa a II-a a Ligii a 3-a! Vezi aici toate rezultatele!

de negulescumarius | Vineri, 4 Sep 2015, 16:49 | 0 comentarii

Azi se dispută etapa a II-a a ligii a treia. Vezi toate rezultatele!

SERIA I

Sâmbătă, ora 17:00
Aerostar Bacău - Atletico Vaslui 3-0
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - Inter Dorohoi 4-0
Ştiinţa Miroslava - Metalosport Galaţi 3-0
Cetatea Târgu Neamţ - CSM Paşcani 2-2
Sporting Lieşti - FC Zagon 4-1
Petrotub Roman - FC Panciu 3-0
Bucovina Rădăuţi - Olimpia Râmnicu Sărat 1-0

SERIA II

Vineri, ora 17:00
Metaloglobus Bucureşti - CSM Olteniţa 2-0
Dinamo II - Voinţa Snagov 0-2

Sâmbătă, ora 17:00
Înainte Modelu - Viitorul Domneşti 3-4
Gloria Popeşti Leordeni - Petrolistul Boldeşti 2-0
Juventus Bucureşti - FC Viitorul II 3-1
Delta Dobrogea Tulcea - CS Tunari 2-0
Unirea Slobozia a stat.

SERIA III

Vineri, ora 17:00
Atletic Bradu - CN Dinicu Golescu 0-3

Sâmbătă, ora 17:00
SCM Piteşti - FC Voluntari II 4-2
Concrodia Chiajna II - Sporting Turnu Măgurele 2-4
Urban Titu - Înfrăţirea Hărman 3-2
Sporting Roşiori - Inter Olt Slatina 1-2
CS Ştefăneşti - CS Podari 3-0
CS Afumaţi - FC Aninoasa 1-0

SERIA IV

Vineri, ora 17:00
ACSO Filiaşi - CS U Craiova II 3-0
Pandurii II Târgu Jiu - CS Ineu 0-0
CSM Lugoj - Nuova Mama Mia Becicherecu Mic 0-1

Sâmbătă, ora 17:00
Millenium Giarmata - ASU Poli Timişoara 1-3
Metalurgistul Cugir - Măgura Cisnădie 2-0
FC Hunedoara - Performanţa Ighiu 1-2
Minerul Motru - Naţional Sebiş 0-0
CNS Cetate Deva a stat.

SERIA V

Vineri, ora 17:00
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - Luceafărul Bălan 2-1
CS Oşorhei - Unirea Jucu 1-1
FC Zalău - AFC Odorheiu Secuiesc 0-1

Sâmbătă, ora 17:00
Sănătatea Cluj - Luceafărul Oradea 1-3
CS Iernut - Unirea Dej 1-0
Industria Galda - ASF Comuna Recea 3-4
CSM Sighetu Marmaţiei - Avântul Reghin 2-0

Tag-uri: liga 3, liga c, rezultate, etapa 2,

» Mai multe articole din categoria Liga C

Adauga comentariu:


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu
Pastreaza-ma logat! Recupereaza parola Cont nou

ARTICOLELE CELE MAI ...