Vezi rezultatele etapei a III- a ligii secunde!

de cristi.voinea | Duminica, 12 Sep 2010, 18:04 | 25 comentarii

LigaB.ro transmite în format liveTEXT cele mai importante partide din fiecare etapă a ligii secunde, cu echipele de start, schimbări și toate fazele semnficative. Rămîi pe site pentru a comenta evoluţia echipei favorite.

Seria B1

liveTEXT / Săgeata Năvodari - Astra II 3-0 (Final)
Au marcat:
Chiţu (18), Jianu (34, 51)

liveTEXT / Dinamo II - Gloria Buzău 2-0 (Final)
Au marcat: Mărmăneanu (74), Alexe (79)

CF Brăila - Concordia Chiajna 2-2 (Final)
Au marcat: Oviedo (35), Gheorghe (57) / Pană (19), Răduca (28)

liveTEXT / Dunărea Galaţi - Steaua II 2-3 (Final)
Au marcat: Pribac (11), Cristea (69)  / V. Rusu (10, 17), Bejan (31)

Juventus Bucureşti - Delta Tulcea 3-2 (Final)
A marcat: Nicolae (6) Rotaru (19), Iordache / Ciobanu (31), Radu (45)

CS Otopeni - FC Snagov 2-1 (Final)
Au marcat: 
Dragomir (58), Celpan (75) / Petrea (86)

liveTEXT / Ceahlăul - Farul 2-0 (Final)
A marcat: Gafiţa (10), Constantinescu (49)

liveTEXT / FC Botoşani - Viitorul Constanţa 2-2 (Final)
A marcat: I. Matei (5, 18) / Pantelie (44), Hertu (90+1)

Seria B2

liveTEXT / ACU Arad - FC Bihor 0-1 (Final)
A marcat:
 Chiş (69)

liveTEXT / Voinţa Sibiu - CSM Rm. Vîlcea 2-1 (Final)
A marcat: I. Popa (2), Neguţ (65) / Gogoşoiu (45)

liveTEXT / Arieşul Turda - Minerul Lupeni 1-1 (Final)
Au marcat: Bucur (38) / Deacoescu (37)

liveTEXT / CFR Craiova - FC Silvania 0-3 (Final)
A marcat: Petcuţ (24, 45), Andor (84)

liveTEXT / Mureşul Deva - UTA 1-0 (Final)
A marcat: Sătmar (17)

ALRO Slatina - FC Argeş 2-0 (Final)
A marcat: Kalai (30), Precup (89)

Azi, ora 12:00

Petrolul - Unirea Alba Iulia 2-0
Au marcat:
Budescu (51), Opriţa (69)

Tag-uri: livetext, livetext liga a doua, liga a doua,

» Mai multe articole din categoria Seria I

COMENTARII (25)

ADAUGA UN COMENTARIU
haldan4ever
Comentarii: 42
Trimite mesaj
Profil
28.04.2012, 13:21 | CITEAZA
#25
Probabil cele mai profitabile ponturi din Romania le gasiti numai pe www.pont1x2.com, oferim zilnic meciuri free cu incredere de peste 85%.
haldan4ever
Comentarii: 42
Trimite mesaj
Profil
28.04.2012, 13:21 | CITEAZA
#24
Probabil cele mai profitabile ponturi din Romania le gasiti numai pe www.pont1x2.com, oferim zilnic meciuri free cu incredere de peste 85%.
carol
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
12.09.2010, 20:14 | CITEAZA
#23
felicitari,petrolul
magnum_jason
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
12.09.2010, 18:12 | CITEAZA
#22
Cele mai noi predictii sportive online numai pe professionaltipsters.com
baias
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
12.09.2010, 00:03 | CITEAZA
#21
Valentin1981 ai avut dreptate, Steaua a inceput show-ul
footballclub
Comentarii: 3
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 17:57 | CITEAZA
#20
footballclub.ro - Comunitatea fanilor fotbalului din Romania. Stiri si informatii despre principalele evenimente fotbalistice din Anglia, Spania, Germania, Italia si Franta
valentin1981
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 14:51 | CITEAZA
#19
Tatarusanu Emegara Galamaz G.Alves Latovlevici Radut Apostol Tanase Brandan Stancu Bilasco The show must go on.....
valentin1981
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 14:49 | CITEAZA
#18
Forta SuperSTEAUA !!!!!!!!!!!!!!!!! Fata de echipa standard aleasa de fani pe stelisti.ro ..... eu asa juca cu brandan in locul lui Angelov. Avem 2 echipe care ar putea sa se bata la titlu.... Tatarusanu Emegara Galamaz G.Alves Latovlevici Radut Aopstol Tanase Brandan Stancu Bilasco Acum putem subordona orice adversar in Liga I daca stelistii intra concentrati si conectati la meci......
tepesvlad2004
Comentarii: 7
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 14:30 | CITEAZA
#17
Forta CF Braila!!!! Primul punct obtinut acasa din acest sezon!!!
ronaldo77
Comentarii: 3
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 14:14 | CITEAZA
#16
BV BRAILA, FORTZA ovideoooooooooooooooo!!!!
pokerman11
Comentarii: 11
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 14:11 | CITEAZA
#15
Daca doriti sa invatati poker de la profesionisti si sa primiti bani fara depozit cu care sa incepeti, intrati pe a n y t w o . ro Scoala poker (lectii poker, traininguri video), cele mai bune oferte de rakeback pe cele mai mari site-uri de poker si 20 de euro gratis la unibet pe any two . r o
pokerman11
Comentarii: 11
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 14:10 | CITEAZA
#14
Daca doriti sa invatati poker de la profesionisti si sa primiti bani fara depozit cu care sa incepeti, intrati pe a n y t w o . ro Scoala poker (lectii poker, traininguri video), cele mai bune oferte de rakeback pe cele mai mari site-uri de poker si 20 de euro gratis la unibet pe any two . r o
alex_rapid4ever
Comentarii: 3
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 13:47 | CITEAZA
#13
HAI BRAILA HAI BRAILA OLE OLE OLE
jamaica
Comentarii: 20
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 13:21 | CITEAZA
#12
hai SAGEATA NAVODARI :D
aureltg
Comentarii: 3
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 12:57 | CITEAZA
#11
imi pare rau pentru mana fracturata sau rupta a lui baciu, dar- pentru sanatatea suporterilor stelei- sper sa nu mai revina in teren ca jucator!
craiova_giallorossa
Comentarii: 7
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 12:56 | CITEAZA
#10
FORZA CRAIOVA GIALLOROSSA !!! FORZA OLTENIA CRAIOVA GLORIOSA!!! hai gmcfr Craiova !!!!
darfcar
Comentarii: 4
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 12:54 | CITEAZA
#9
Au jucat frmos,barbateste?Bornescu care a dat dovada de profesinalism provocand o eliminare?Marius Constantin?Sau Augustus Constantin arbitrul de casa a tovarasului copos?A arbitrat de 32 de ori Rapidul din 2000 incoace...si Rapid nu a pierdut NICIODATA!!!24 victorii si 8 egaluri.De Guiness Book...Zic unii pe aici ca stadionul a fost plin.Ce va da copos inainte de meciuri fratilor sau aveti orbul gainii?Stadionul era aproape gol inafara de inflamatii de la tribuna.Jegos antrenor,urat caracter.
darfcar
Comentarii: 4
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 12:47 | CITEAZA
#8
postat de yanism pe 11.09.2010 12:04
Parca Steaua II se desfiintase? S-a reinfiintat?Sunteti aserviti ciobanului dupa cum se vede. Nu exista alta echipa in romania decat Steaua? Pe prima pagina in totdeauna primul articol este despre Steoaia, indiferent de alte evenimente mai importante. Cel mai important lucru este Steaua ca de acolo vin banii.Dece nu ati inceput cu urmatorul titlu ( la liga a II-A) "FC Arges este condusa la Slatina" ? Sa va fie rusine ca promovati numai si numai o echipa, si in toate comentariile voastre ridicati in slavi turma de oi fie ca merita sau nu. Daca nu merita imbracati voi in cuvinte frumoase , sa pacaliti cititorii, pentru caltfel nu va vin bai. Rusine .
Asa e...
huliganulrapidist
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 12:47 | CITEAZA
#7
rapidddddddddddddddddddd si atata oile sa taca
huliganulrapidist
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 12:46 | CITEAZA
#6
sa moara steaua si dinamo nu au vazut ei asa ceva niciodata
eu_paul_nr1
Comentarii: 13
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 12:24 | CITEAZA
#5
.Vrei sa afli cat de sexy esti?Testeazati sexualiatatea pe .W WW.SEXY METRU.C OM (!!!100 fete sau baieti te vor vota daca esti sexy!! . w ww.Sexy Metru.c om . . . . .. . . . . . . . . Siteuri anunturi gratis din orasul tau! ww w.PiataArad.com ww w.PiataTimisoara.com ww w.PiataOradea.com ww w.PiataCluj.ro ww w.PiataSibiu.com ww w.PiataBrasov.com ww w.PiataConstanta.com ww w.PiataGalati.com ww w.PiataIasi.com ww w.PiataSuceava.com ww w.PiataAlba.com . . . . .
alexiulian1993
Comentarii: 5
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 12:23 | CITEAZA
#4
Urmatoarele partide sunt live pe sport-actual.t k.NECESITA INREGISTRAREA. 14:45 Everton - Manchester United 16:30 Dortmund - Wolfsburg 17:00 West Ham - Chelsea 17:00 Manchester City - Blackburn 17:00 Arsenal - Bolton 17:00 Sportul - Victoria Branesti 19:00 Inter - Udinese 19:00 Barcelona - Hercules 19:30BayernWerder 19:00 Inter - Udinese 20:30 Unirea Urziceni - Steaua 21:00 Real Madrid - Osasuna 21:45 Cesena - Ac Milan
yanism
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 12:04 | CITEAZA
#3
Parca Steaua II se desfiintase? S-a reinfiintat?Sunteti aserviti ciobanului dupa cum se vede. Nu exista alta echipa in romania decat Steaua? Pe prima pagina in totdeauna primul articol este despre Steoaia, indiferent de alte evenimente mai importante. Cel mai important lucru este Steaua ca de acolo vin banii.Dece nu ati inceput cu urmatorul titlu ( la liga a II-A) "FC Arges este condusa la Slatina" ? Sa va fie rusine ca promovati numai si numai o echipa, si in toate comentariile voastre ridicati in slavi turma de oi fie ca merita sau nu. Daca nu merita imbracati voi in cuvinte frumoase , sa pacaliti cititorii, pentru caltfel nu va vin bai. Rusine .
dutzu05
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 11:59 | CITEAZA
#2
live pe www. 1x2 . do . am 14:45 Everton - Manchester United 16:30 Dortmund - Wolfsburg 17:00 West Ham - Chelsea 17:00 Manchester City - Blackburn 17:00 Arsenal - Bolton 17:00 Sportul - Victoria Branesti 19:00 Inter - Udinese 19:00 Barcelona - Hercules 19:30BayernWerder 19:00 Inter - Udinese 20:30 Unirea Urziceni - Steaua 21:00 Real Madrid - Osasuna 21:45 Cesena - Ac Milan
gabriel_04pyb
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 11:41 | CITEAZA
#1
Imposibil,la Galati joaca Unirea Urziceni,nu Steaua II !!!!