Galerie Foto » Dinamo II - Gloria Buzău 2-0, vezi aici desfăşurarea meciului

de cristi.voinea | Sambata, 11 Sep 2010, 10:13 | 12 comentarii

LigaB.ro transmite în format liveTEXT cele mai importante partide din fiecare etapă a ligii secunde, cu echipele de start, schimbări și toate fazele semnficative. Rămîi pe site pentru a comenta evoluţia echipei favorite.

min 90 + 3: Fluier final

min 90: Iese Păun şi intră Anton

min 87: M. Puşcă şutează periculos, Popa scoate de lîngă bară

min 85: Iese R. Stănescu şi intră Albert

min 81: Iese Mocanu şi intră Buedescu

min 77: GOL DINAMO II!! Alexe reuşeşte să marcheze printr-o scăriţă peste Budur

min 74: GOL DINAMO II Alexe centrează pentru lovitura de cap a lui Mărmăneanu din centrul careului

min 71: Iese Ungureanu şi intră D. Prodan

min 65: Ioniţă nu reuşeşte să înscrie din 3 metri mingea centrată de Diabate

min 62: Alexe şutează slab, Budur reţine

min 61: Iese Ştefan şi intră Mărmăneanu

min 45: Pauză

min 39: M. Puşcă şutează de la 25 de metri, mingea trece pe langa poarta

min 36: Stanescu este blocat in ultimul moment de portarul Budur

min 35: Vasilescu trimite peste poarta din 6 metri

min 32: Alexe primeşte doar galben după ce îl loveşte cu talpa în faţă pe Filip

min 21: Diabate încearcă un şut de la 30 de metri, mingea se duce pe lîngă

min 17: Alexe trimite un şut pe lîngă poartă

min 12: Şutul lui Ungureanu este respins in corner

min 1: A început partida

Dinamo II: Popa - Homei, Grigore, Ioniţă, Diabate - Cazacu, L. Rus, Ştefan, Alexe - R. Stănescu, Păun

Antrenor: Ion Moldovan

Gloria: Budur - Filip, Puşcă, Berceanu, M. Puşcă, Otvoş, Mocanu, V. Stan, Zuluf, Ungureanu, Vasilescu

Antrenor: Mihai Ciobanu

Foto: Stefan Constantin

Tag-uri: dinamo ii, gloria buzau, livetext,

» Mai multe articole din categoria Seria I

COMENTARII (12)

ADAUGA UN COMENTARIU
singur
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
12.09.2010, 02:17 | CITEAZA
#12
am fost le meci ce meci mare a facut paun si alexe bv lor froza dinamo paun si alexe te aspt la echipa mare
costelauto
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 23:04 | CITEAZA
#11
Un joc confuz din partea lui Dinamo.In prima repriza putea fi lejer 2-0 pentru Gloria Buzau.au avut doua ocazii clare de gol,singur cu portarul! Primul gol a fost clar fault in atac!Ce poate fi spus mai mult de atat?! O victorie nemerita si ci putin noroc! Gloria avea o echipa facuta in 2 saptamani...dar au jucat exemplar.
cosboss
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 18:32 | CITEAZA
#10
pe cine plm intereseaza de steaua 2? vorbiti de steaua asta parca ar fi real peste tot non stop numai becali si steaua...bravo
tytyptg
Comentarii: 3
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 17:58 | CITEAZA
#9
PACAT CA,CATIVA (3-4)SUNT DE PRIMA ECHIPA,DAR NU AU LOC DE NICOLAE,MUNTEANU,MARGARITESCU, MOTI si SCARLATACHE ! CU UN ANTRENOR DE NIVELUL LUI ANDONE (mediocru si fara coloana!),vor juca si vom construi echipa TOT CU EI,ultimii mentionati!
buziliv
Comentarii: 5
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 17:51 | CITEAZA
#8
popa bravo in scurt timp vei fi in poarta la echipa mare
liviu7007
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 12:58 | CITEAZA
#7
BRAVO BAIETI SUNTENTI SI VOI BUNI IN LIGA A 2 a
rogo
Comentarii: 11
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 12:54 | CITEAZA
#6
Stiam, la acel turneu, dar ma refeream ca daca nu erau plecati si foloseau acceasta formula.
neuer91
Comentarii: 5
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 12:53 | CITEAZA
#5
Pai au fost plecati in Italia.
rogo
Comentarii: 11
Trimite mesaj
Profil
11.09.2010, 12:45 | CITEAZA
#4
Daca foloseam aceiasi echipa si la Navodari, etapa trecuta, acum eram lideri.Dar nu asta e important, ci faptul ca jucatorii sa se rodeze cat m ai bine pentru prima echipa.FORZA DINAMO FCD IN ADN
neuer91