Vezi AICI toate rezultatele etapei a 4-a din liga a doua

de cristi.voinea | Duminica, 19 Sep 2010, 11:45 | 18 comentarii

LigaB.ro transmite în format liveTEXT cele mai importante partide din fiecare etapă a ligii secunde, cu echipele de start, schimbări și toate fazele semnficative. Rămîi pe site pentru a comenta evoluţia echipei favorite.

Seria 1

liveTEXT / Gloria Buzău - Săgeata Năvodari 1-2 (D. Prodan 45+3-pen / Jianu 39, Olah 66)

liveTEXT / Steaua II - CF Brăila 1-0 (V. Rusu 37)

Delta Tulcea - Dunărea Galaţi 1-1

FC Snagov - Juventus Bucureşti 2-1 (V. Dinu 1, 29 / Rotaru 50)

liveTEXT / Farul Constanţa - CS Otopeni 1-0

liveTEXT / Viitorul Constanţa - Ceahlăul 2-2 (Cristocea 58, Hertu 90 / Achim 7, Gafiţa 19)

liveTEXT / Astra II - FC Botoşani 2-1 (Damian 76, Odoroabă 90+2 / Ghiceanu 35)

Concordia - Dinamo II 2-0 (Budean 16), Răduca (53)

Seria 2

UTA - Petrolul 2-3
Au marcat: Purece (41), Ţucudean (75) / Budescu (20-pen), Opriţa (55), D. Stan (78)

liveTEXT / FC Bihor - CS Mioveni 0-2 (Miulescu 7, Ayza 33)

liveTEXT / CSM Rm. Vîlcea - ACU Arad 1-2 (Bundea 11)

Minerul Lupeni - Voinţa Sibiu 0-1

liveTEXT / FC Silvania - Arieşul Turda 1-0 (Huzuneanu 23)

liveTEXT / Unirea Alba Iulia - CFR Craiova 1-0

liveTEXT / FC Argeş - Mureşul Deva 3-0 (Cârstea 5, Al. Popa 15, 75)

liveTEXT / ACSMU Poli Iaşi - ALRO Slatina 0-0

Vezi AICI clasamentul Seriei B1

Vezi AICI clasamentul Seriei B2

Tag-uri: livetext, livetext liga a doua, liga a doua, etapa a 4-a,

» Mai multe articole din categoria Seria I

COMENTARII (18)

ADAUGA UN COMENTARIU
haldan4ever
Comentarii: 42
Trimite mesaj
Profil
28.04.2012, 13:21 | CITEAZA
#18
Probabil cele mai profitabile ponturi din Romania le gasiti numai pe www.pont1x2.com, oferim zilnic meciuri free cu incredere de peste 85%.
haldan4ever
Comentarii: 42
Trimite mesaj
Profil
28.04.2012, 13:21 | CITEAZA
#17
Probabil cele mai profitabile ponturi din Romania le gasiti numai pe www.pont1x2.com, oferim zilnic meciuri free cu incredere de peste 85%.
vasile_cojocea
Comentarii: 5
Trimite mesaj
Profil
20.09.2010, 21:25 | CITEAZA
#16
Delta-Dunarea pana la urma cat s-a terminat 0-1 sau 1-1 ????
paul_82
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
19.09.2010, 12:03 | CITEAZA
#15
craiova_giallorossa:Aahaha C scrie pe voi.
fotbaltv
Comentarii: 2
Trimite mesaj
Profil
18.09.2010, 23:03 | CITEAZA
#14
www.fotbaltv.net
fargo
Comentarii: 13
Trimite mesaj
Profil
18.09.2010, 17:58 | CITEAZA
#13
Bravo,Vointa Sibiu,tineti-o tot asa..HAI VOINTA!
yeoviltown
Comentarii: 1
Trimite mesaj
Profil
18.09.2010, 17:47 | CITEAZA
#12
bah giallo-rossa:)) c faceti tata,va duceti in CCCCCCCCC.vai de capu tau copile.forta stiinta
fcarges
Comentarii: 30
Trimite mesaj
Profil
18.09.2010, 14:37 | CITEAZA
#11
Rezumatul video de la FC Arges - Muresul Deva 3-0 doar pe www . sportarges . ro
craiova_giallorossa
Comentarii: 7
Trimite mesaj
Profil
18.09.2010, 13:11 | CITEAZA
#10
FORZA CS CRAIOVA !!! FORZA OLTENIA CRAIOVA !! Dar sper sa jucati in grena-albastru cu steaua tricou grena - short albastru sau tot grena si steaua sa joace in galben complet!!!! SA JUCATI IN GRENA(cu galben pe tricou)-(shortul)ALBSTRU -JAMBIERE grena. IDEAL AR FI SA JUCATI GALBEN(shortul)-grena(tricoul) dar steaua nu poate sa aiba decat fie galben complet fie rosu-albatru .... ORICUM NU JUCATI IN ALBASTRU COMPLET !!! NU SUNTEM universitatea 2 !!!! JUCATI PRECUM BARCELONA !!!! am luat gol in minutul 88 de la un nou intrat in teren, Vigariu rateaza cu poarta goala la 0-0. HAIDETI FRATILOR TREZITI-VA STRANGETI RANDURILE !!! Azi ati jucat bine 88 de minute puteati sa conduceti !!!
meciuri.live
Comentarii: 13
Trimite mesaj
Profil
18.09.2010, 13:04 | CITEAZA
#9
- Astazi peste 40 de MECIURI LIVE - Transmitem mecuiri live din intreaga lume - Fara inregistrari , Fara instalari - Se vede foarte bine - Intra si tu pe cel mai tare site de fotbal www. g a zi s t u l . t k
east17